Price: 879kr
Una Blush for Women 75ml - Natura Perfume - Choose Yours: Eau de Parfum, Hair Perfume or Kits
| Material | Glass |
| Scent Type | [KIT] 1un DeoParfum 75ml + Moisturizer 80ml |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Gender | Women |
| Length | 12 cm |
| Width | 11 cm |
| Height | 9 cm |
| Net Weight | 379 g |
| Net Volume | 155 ml |
| SKU | sb2312047687781181 |
Brand Name: Natura
Quality: 5943285 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.